Dziś Dzień Matki i z tej okazji życzę wszystkim Mamom tego co najlepsze – zdrowia, wielu powodów do uśmiechu oraz radości na co dzień, cierpliwości, dumy i zadowolenia ze swoich dzieci oraz ciepła i odwzajemnionej miłości. Z tej okazji prezentuję Wam dziś wiosenne tulipany nie tylko do ozdoby stołu. To także lubiana przystawka w formie bukietu, wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb. Zapraszam!

DSC_0001

Składniki:

Wykonanie:

Pomidorki dokładnie myjemy i osuszamy. Ostrym nożem każdy pomidorek od czubka przekrawamy na krzyż, ale nie rozcinając go do końca. Czubkiem małego nożyka delikatnie wykrawamy i wyjmujemy miąższ. Za pomocą malutkiej łyżeczki lub szprycy do każdego pomidorka nakładamy serek. Na półmisku układamy nasz tulipanowy bukiet: ze szczypiorku tworzymy łodyżki i układamy na nich przygotowane już pomidorki. Całość związujemy szczypiorkiem, wtykając jeszcze dla ozdoby natkę pietruszki. Podajemy.

Dziś święto naszych Mam, a w Lidlu z tej okazji duży wybór pięknych kwiatów. Zapraszam do przejrzenia aktualnej gazetki!

s3_viewer_small_Lidler_01

One Response so far.

  1. Elizeusz napisał(a):

    Brawo dla autora

Leave a Reply


Recent Recipes

,,Błękitna Laguna’’

Posted on Lut - 4 - 2015

19 komentarzy

,,Cukinia w tropikach”

Posted on Lut - 4 - 2015

0 Comment

Recent posts

,,Kotlet po hawajsku z...

Posted on Sty - 6 - 2019

0 Comment

,,Oszukane przepiórcze udka”

Posted on Gru - 29 - 2018

0 Comment

,,Domek z piernika’’

Posted on Gru - 23 - 2018

0 Comment

,,Paszteciki z kapustą i...

Posted on Gru - 16 - 2018

0 Comment