Dziś Dzień Matki i z tej okazji życzę wszystkim Mamom tego co najlepsze – zdrowia, wielu powodów do uśmiechu oraz radości na co dzień, cierpliwości, dumy i zadowolenia ze swoich dzieci oraz ciepła i odwzajemnionej miłości. Z tej okazji prezentuję Wam dziś wiosenne tulipany nie tylko do ozdoby stołu. To także lubiana przystawka w formie bukietu, wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb. Zapraszam!

DSC_0001

Składniki:

Wykonanie:

Pomidorki dokładnie myjemy i osuszamy. Ostrym nożem każdy pomidorek od czubka przekrawamy na krzyż, ale nie rozcinając go do końca. Czubkiem małego nożyka delikatnie wykrawamy i wyjmujemy miąższ. Za pomocą malutkiej łyżeczki lub szprycy do każdego pomidorka nakładamy serek. Na półmisku układamy nasz tulipanowy bukiet: ze szczypiorku tworzymy łodyżki i układamy na nich przygotowane już pomidorki. Całość związujemy szczypiorkiem, wtykając jeszcze dla ozdoby natkę pietruszki. Podajemy.

Dziś święto naszych Mam, a w Lidlu z tej okazji duży wybór pięknych kwiatów. Zapraszam do przejrzenia aktualnej gazetki!

s3_viewer_small_Lidler_01

One Response so far.

Leave a Reply


Recent Recipes

,,Błękitna Laguna’’

Posted on Lut - 4 - 2015

28 komentarzy

,,Cukinia w tropikach”

Posted on Lut - 4 - 2015

2 komentarze

Recent posts

Policzki wołowe w sosie...

Posted on Maj - 19 - 2023

0 Comment

,,Babka wielkanocna toffi’’

Posted on Mar - 31 - 2023

0 Comment

,, PĄCZKI TIRAMISU’’

Posted on Lut - 16 - 2023

1 Comment